Najczęściej czytane w 2014 roku – TOP 10 CH24.PL

Zamykamy powoli stary i witamy nowy rok. Oto lista najpopularniejszych tekstów opublikowanych na łamach CH24.PL w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Wielkie komplikacje, kwarce, ranking i zegarmistrzostwo „Made In Poland”. O tym właśnie najchętniej czytaliście w 2014 roku. A oto małe podsumowanie.


1. Patek Philippe Grandmaster Chime Ref. 5175 na 175-lecie manufaktury

Grandmaster Chime Ref. 5175
Grandmaster Chime Ref. 5175

Jeden z najbardziej skomplikowanych modeli w historii marki, jubileuszowe dzieło zegarmistrzów z Genewy – to o nim właśnie czytaliście w minionym roku najczęściej. I choć zegarek wzbudził mniej więcej tyle samo zachwytów co kontrowersji, wynikowi temu chyba nie można się dziwić. Czytaj TUTAJ.


2. Basel 2014: Chronografy Certina Precidrive

Certina DS Sport
Certina DS Sport

Zaskoczenie? Niekoniecznie, jeśli wziąć pod uwagę profil zegarków, jakich najczęściej szukają Polacy. Precidrive to jeden z ciekawszych kwarców na rynku, a w ładnym opakowaniu sportowej Certiny ma pokaźną liczbę sympatyków. Czytaj TUTAJ.


3. TOP 50 najpopularniejszych marek zegarkowych w 2014 roku

TOP 50 najpopularniejszych marek zegarkowych a.d.2014
TOP 50 najpopularniejszych marek zegarkowych a.d.2014

Wszelkiego rodzaju rankingi zawsze cieszą się dużą popularnością, a nasze zestawienie TOP 50 z roku 2012 nadal utrzymuje pozycję najpopularniejszego tekstu w całej historii CH24.PL. Wersja a.d. 2014 zapewne zajdzie podobnie wysoko. Czytaj TUTAJ.


4. Test: Officine Panerai Radiomir 1940 42mm – PAM00512

Panerai Radiomir PAM00512
Panerai Radiomir PAM00512

Spośród wielu testów, jakie przeprowadziliśmy w ostatnim czasie, największym zainteresowaniem cieszył się ten opisujący 42mm Radiomira z manufaktury Officine Panerai. Zegarek to piękny bez dwóch zdań. Czytaj TUTAJ.


5. Basel 2014: Victorinox Inox

Victorinox Inox
Victorinox Inox

Drugi kwarc na tegorocznej liście to (niemal) niezniszczalny Inox od słynącego z produkcji niezawodnych noży i scyzoryków Victorinoxa. W kategorii zegarków budżetowych to z pewnością jedna z ciekawszych pozycji. Czytaj TUTAJ.


6. Basel 2014: TUDOR Heritage Black Bay „Midnight Blue”

Tudor Heritage Black Bay "Midnight Blue"
Tudor Heritage Black Bay „Midnight Blue”

Budżetowo, choć już za nieco większe pieniądze, ogromnie popularny jest ostatnimi laty Tudor – siostrzana marka potężnego Rolexa. Niebieski Black Bay „Midnight Blue” wygrał kategorię „do 10.000PLN” tegorocznego Zegarka Roku. Czytaj TUTAJ.


7. Test: TAG Heuer Carrera Calibre 36 Racing

TAG Heuer Carrera Calibre 36 Racing
TAG Heuer Carrera Calibre 36 Racing

Sportowe chronografy z motoryzacyjną inspiracją to domena TAG Heuera, a ten w czarnej kopercie z legendarnym El Primero od Zenitha to prawdziwa perełka – i to nawet z dwoma indeksami „25” na cyferblacie ;). Czytaj TUTAJ.


8. „Hands-On” Chronos-Art Regulateur

Chronos-Art Regulateur
Chronos-Art Regulateur

Polska zegarmistrzostwem z całą pewnością nie stoi, ale zapału i talentu Pawłowi Jankowskiemu na pewno odmówić nie sposób. Chronos-Art to dzisiaj najlepsza polska marka zegarkowa, z ogromnym potencjałem, a regulator z własnym modułem jest tego znakomitym przykładem. Czytaj TUTAJ.


9. Test: Rolex Oyster Perpetual Sea-Dweller Deepsea

Sea-Dweller Deepsea
Sea-Dweller Deepsea

Rolex to Rolex i na tej liście nie mogło go zabraknąć. Deepsea to najbardziej kontrowersyjny model manufaktury od lat, ale „Rolexowej” jakości odmówić mu nie można. Czytaj TUTAJ.


10. Test: TUDOR Heritage Black Bay

TUDOR Heritage Black Bay
TUDOR Heritage Black Bay

Niebieski Black Bay prosto z Baselworld cieszył się sporym zainteresowaniem (pozycja 6 tej listy) a my mieliśmy okazję przetestować jego odsłonę vintage w kolorze burgunda. Zegarek to „charakterny” i ciekawy. Czytaj TUTAJ.