Q&A – Wy pytacie, my odpowiadamy!

Ty pytasz – o wszystko co związane z zegarkami i zegarmistrzostwem – a my odpowiadamy. Witamy w „Questions & Answers” CH24.PL.

Zegarki to tak bogaty i szeroki temat, że niemal zawsze pozostają jakieś pytania bez odpowiedzi. Od tych na pozór banalnych o dobór zegarka do stroju czy konkretny model wypatrzony na kinowym ekranie, po te złożone – dotyczące historii, komplikacji czy zegarmistrzowskiego wynalazku. Wychodząc naprzeciw tym i wszystkim innym pytaniom zapraszamy do naszej nowej sekcji – „Questions and Answers” („Pytania i Odpowiedzi”).

Postaramy się udzielić wyczerpującej odpowiedzi na postawione zagadnienia. Te najciekawsze będziemy publikować co 2 tygodnie w kolejnych „Q&A”.

Zapraszamy. Wystarczy poprawnie wypełnić poniższy formularz.

Imię i nazwisko lub nick (wymagane)

Adres email (wymagane)

Twoje pytanie

[recaptcha]

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez właściciela serwisu CH24.PL danych osobowych podanych w formularzu. Administratorem danych osobowych jest GTK Kiełtyka Tomasz z siedzibą w Gliwicach (44-100), przy ul. Pszczyńskiej 44 a. Podanie danych jest dobrowolne. Będą one przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty CH24.PL oraz świadczeniem usług przez administratora danych. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.