Aplikacja mobilna CH24.PL na urządzenia z systemem iOS oraz Android

Dla wszystkich fanów zegarków, którzy naszą stronę odwiedzają na urządzeniach z systemem iOS oraz Android mamy niespodziankę. Właśnie uruchomiliśmy nową aplikację mobilną CH24.PL. Zainstalujcie ją koniecznie!

Jeszcze całkiem niedawno ludzie sporadycznie wykorzystywali urządzenia mobilne do surfowania po Internecie. Spadek cen za przesył danych, wzrost popularności mediów społecznościowych i upowszechnienie się smartfonów sprawiły, że obecnie używamy ich niemal nieustannie, według niektórych badań nawet częściej niż tradycyjnego komputera.

Aplikacja CH24.PL na iPhone'a
Aplikacja CH24.PL na iPhone’a

Odwiedzając strony CH24.PL przy użyciu smartfonów najczęściej korzystacie z urządzeń firmy Apple oraz tych z systemem Android. Dlatego właśnie zdecydowaliśmy o przygotowaniu aplikacji dla użytkowników i jednych i drugich.


Mobilna aplikacja dla miłośników zegarków

Aplikacja mobilna dla miłośników zegarków - CH24.PL
Aplikacja mobilna dla miłośników zegarków – CH24.PL

Aplikacja CH24.PL to przede wszystkim wygoda i prostota – bez zbędnych fajerwerków. W zakładce „aktualności” znajdziecie posegregowane chronologicznie artykuły, a w zakładce „recenzje” – to co najważniejsze – testy wybranych modeli z wykonanymi przez nas zdjęciami.


Słownik pojęć zegarmistrzowskich – zawsze pod ręką

Jak wygląda aplikacja CH24.PL
Jak wygląda aplikacja CH24.PL

Czy zdarzyło się Wam zapomnieć jakie warunki musi spełnić zegarek, aby mógł zostać oznaczony jako „Swiss Made” albo czym różni się stal 316L od 904L? Na te i wiele innych pytań (np. jak działa zegarek mechaniczny) odpowiedzi znajdziecie w zakładce „Baza wiedzy”. Poszczególne jej części można zapisać offline, dzięki czemu słownik pojęć zegarmistrzowskich może być zawsze pod ręką – nawet na środku morza, w gąszczu dżungli, czy podczas innych sytuacji, gdy znajdziecie się poza zasięgiem sieci.


Tapety ze zdjęciami zegarków

Tapety ze zdjęciami zegarków w aplikacji na iPhone'a
Tapety ze zdjęciami zegarków w aplikacji na iPhone’a

Żyjemy w czasach, w których każdy chce się wyróżnić. Kwestię etui na telefon zostawiamy Wam. My natomiast zadbamy o interesujące zegarkowe tapety, które nadadzą nieco bardziej indywidualnego charakteru Waszemu smartfonowi. W odpowiedniej zakładce znajdziecie kilkadziesiąt zdjęć gotowych powitać Was przy każdym wybudzeniu smartfona.


Powiadomienia o nowych artykułach i recenzjach zegarków

Otrzymuj powiadomienia o nowych artykułach i recenzjach zegarków
Otrzymuj powiadomienia o nowych artykułach i recenzjach zegarków

Od teraz wystarczy, że włączycie odpowiednią opcję w zakładce „Profil”, a telefon będzie Was informował o każdym nowym artykule o zegarkach, który opublikujemy na stronie CH24.PL.


Ulubione artykuły o zegarkach

Artykuły o zegarkach w aplikacji mobilnej CH24.PL
Artykuły o zegarkach w aplikacji mobilnej CH24.PL

Zdajemy sobie sprawę, że każdy z Was pewne marki zegarkowe lubi bardziej, a inne mniej. Wiemy także, że są teksty, do których lubicie wracać albo takie, które ze względu na swoją długość albo aktualny brak czasu, odkładacie do przeczytania „na później”. Dlatego przygotowaliśmy zakładkę „Ulubione artykuły” – miejsce, gdzie trafią wszystkie opracowania, przy których kliknęliście widoczną w górnej belce gwiazdkę.


Podziel się…

Aplikacja mobilna dla miłośników zegarków - CH24.PL
Aplikacja mobilna dla miłośników zegarków – CH24.PL

Korzystając z przycisku w prawej części górnej belki możecie łatwo podzielić się wybranym artykułem ze swoimi znajomymi. Oczywiście niezmiennie gorąco zachęcamy do zarażania innych zegarkową pasją.


Bądźmy w kontakcie

Gdybyście mieli jakiekolwiek uwagi dotyczące zarówno funkcjonowania aplikacji, jak i pomysłów na jej usprawnienie, skorzystajcie z zakładki KONTAKT lub wybierzcie w apce Profil -> Kontakt. Czekamy na Wasze sugestie.


Aplikację mobilną CH24.PL na urządzenia z systemem iOS można pobrać z iTunes Store, klikając TUTAJ.

Aplikację mobilną CH24.PL na urządzenia z systemem Android można pobrać ze sklepu Google Play, klikając TUTAJ.

pobierz z Google Play