Zegarki Omega z wydłużoną, 5-letnią gwarancją

Począwszy od 2 listopada 2018 roku, wszystkie zegarki Omega będą objęte aż 60-miesięczną gwarancją producenta.

Jak twierdzi Omega, wydłużenie gwarancji możliwe jest między innymi dzięki certyfikacji Master Chronometer, która wymusiła wdrożenie szeregu wyśrubowanych norm dotyczących zarówno mechanizmu jak i całego zegarka.

Nie bez znaczenia jest uruchomienie nowej fabryki w Bienne (opiszemy ją niebawem), w której wprowadzono nowoczesne rozwiązania w zakresie składania, testowania i kontroli jakości. To w rezultacie przekłada się na jeszcze lepsze i dokładniejsze wykonanie finalnego produktu.

Produkcja zegarków Omega
Produkcja zegarków Omega

5-letnia gwarancja zacznie obowiązywać od 2 listopada 2018 roku. Przy czym jeśli kupiliście swoją Omegę po 1 lipca 2018 roku, będzie ona również objęta rozszerzoną, 60-miesięczną ochroną.

Raynald Aeschlimann, Prezydent i Dyrektor Generalny Omegi o nowej gwarancji powiedział: „Naszym stałym zobowiązaniem w Omedze jest satysfakcja i zaufanie naszych klientów. Wszystkie ostatnie usprawnienia, od pionierskich technologii, po najbardziej zaawansowaną fabrykę, którą otworzyliśmy rok temu, umożliwiły nam wprowadzenie nowej, 5-letniej gwarancji, która dowodzi, że nasze standardy wciąż się podnoszą, a nasi klienci mogą mieć jeszcze większe zaufanie do zegarka, który noszą.”