Longines Legend Diver – teraz na bransolecie typu Milanese mesh [cena]

Legend Diver bazuje na projekcie zegarka z 1960 roku, a w wersji dostępnej obecnie w sprzedaży powstał 10 lat temu. Po dekadzie od debiutu firma Longines postanowiła zaoferować go na stylowej bransolecie mesh.

Charakterystyczny, wyposażony w dwie koronki Legend Diver (jedna służy do zmiany ustawień czasu, a druga pozwala na obracanie wewnętrznym pierścieniem nurkowym) znany jest chyba każdemu miłośnikowi zegarków. Głównie za sprawą ciekawego designu, sportowych korzeni, historycznych odniesień i niewygórowanej ceny. O wszystkim tym w szczegółach przeczytacie w naszej recenzji TUTAJ.

Longines Legend Diver na bransolecie mesh
Longines Legend Diver na bransolecie mesh

W myśl zasady lepsze jest wrogiem dobrego, Legend Diver od daty swojej premiery – czyli od 10 lat – oferowany jest w niezmienionej formie. I choć Szwajcarzy postanowili nadal trwać w tym postanowieniu, jako opcję dołożono możliwość zakupu na Milanese mesh. Osobiście nigdy nie przepadałem za tego rodzaju bransoletami, ale trzeba przyznać, że potrafią odmienić charakter każdego niemal czasomierza. Kojarzony do tej pory z zegarkiem sportowym (na tekstylnym pasku), teraz wygląda bardziej elegancko i z pewnością dobrze skomponuje się nie tylko z wakacyjnym strojem, ale także z koszulą oraz marynarką.

Longines Legend Diver na bransolecie mesh / foto: timeandtidewatches.com
Longines Legend Diver na bransolecie mesh / foto: timeandtidewatches.com

Przy tym wszystkim wciąż pozwoli na podwodne eskapady, pozostając rasowym nurkiem o klasie wodoszczelności 300m.

Legend Divera na bransolecie Milanese mesh firma Longines wyceniła na 8.760PLN.