David Beckham ambasadorem Tudora

Był gwiazdą piłki, jest ikoną mody i stylu – David Beckham został właśnie twarzą marki Tudor oraz ambasadorem jej kampanii #BORNTODARE.

Zostać legendą piłki, nie będąc wybitnym piłkarzem, to nie lada sztuka. David Beckham nie należał do najbardziej uzdolnionych, a mimo to jego rzuty wolne i dośrodkowania weszły do annałów sportu. Spora w tym zasługa również jego życia prywatnego, ślubu z jedną ze Spice Girls i godnego naśladowania wyczucia stylu. Dzisiaj Beckham to już bardziej ikona mody niż piłkarz, ale w przeciwieństwie do wielu mu podobnych Anglik robi swoje z wyczuciem i klasą. Od teraz na ręku będzie nosił zegarek Tudora.

Poza samą marką DB7 (taki przydomek wyrobił sobie jeszcze na boisku, grając z numerem 7 na koszulce Realu Madryt, PSG i mojego ukochanego Manchesteru United) będzie również twarzą kampanii #BORNTODARE, którą Tudor uruchomił na tegorocznym Baselworld. Na potrzeby pierwszej, oficjalnej sesji foto z Tudorem Beckham założył na nadgarstek tegorocznego debiutanta – Black Bay’a S&G, wersję bi-colour w stali i żółtym złocie (opisaną TUTAJ).

David Beckham ambasadorem Tudora
David Beckham ambasadorem Tudora