Chronos24.pl w nowej odsłonie

Po trzech latach od ostatnich modyfikacji postanowiliśmy odświeżyć nie tylko wizualną stronę pierwszego polskiego portalu o zegarkach luksusowych, ale również skrócić jego nazwę oraz rozbudować działy, cieszące się największą popularnością. Ponadto chcemy postawić na szerszą i lepszą komunikację z naszymi czytelnikami, oczywiście za pośrednictwem zegarków. Od teraz każdy będzie mógł nie tylko pokazać swoje czasomierze, ale również spróbować o nich napisać.

Więcej autorskich treści, czytelniejsza szata graficzna, zdjęcia Waszych zegarków oraz krótsza nazwa portalu: CH24.PL – to zaledwie kilka zmian jakie przygotowaliśmy wraz z premierą nowej wersji strony.

Chronos24.pl to teraz CH24.PL

Być może niektórzy z Was zauważyli, że od jakiegoś czasu po wpisaniu w przeglądarkę adresu chronos24.pl zostają przekierowani na ch24.pl. Pomysł uproszczenia nazwy chodził nam po głowie od dłuższego czasu, ale niełatwo było znaleźć odpowiednią domenę, a po jej namierzeniu jeszcze trudniej przekonać właściciela do jej sprzedaży. Cieszymy się, że w końcu się udało. Mamy nadzieję, że teraz nie pomylicie nas z nikim innym. Dla komfortu naszych czytelników (wiemy, że do zmian nie tak łatwo się przyzwyczaić) będziemy utrzymywać również dawny adres. Podsumowując, chcąc wejść na nasz serwis wystarczy od teraz wpisać ch24.pl. Strona jest w pełni zintegrowana z większością popularnych mediów społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter itd. Nasze oficjalne hashtagi to #ch24pl oraz #myCH24

Nowe działy, autorzy i cykle artykułów

Podsumowując ostatnie 7 lat naszej działalności zauważyliśmy, że największą popularnością cieszą się autorskie opracowania oraz recenzje czasomierzy. Idąc tym tropem postanowiliśmy publikować ich więcej, również w kategorii zegarków budżetowych. Ponadto oddamy głos Wam, naszym czytelnikom, oferując szansę podzielenia się opinią o swoim ulubionym zegarku. Wznowimy także sekcję „Questions and Answers”, gdzie każdy będzie mógł uzyskać odpowiedź na swoje zegarkowe pytania i wątpliwości. Nowy serwis to również premierowe cykle artykułów, m.in.: „Zegarki znanych ludzi”, gdzie popularni i lubiani polscy aktorzy, dziennikarze oraz ludzie kultury podzielą się sekretami swoich zegarkowych kolekcji. Przy okazji projektowania nawigacji portalu CH24.PL zadbaliśmy o to, aby łatwiej było odszukiwać artykuł z danej kategorii. Od teraz klikając w zakładkę „Działy”, w prosty sposób można wybrać interesującą nas sekcję: recenzje, Zegarek Roku, Time To Meet, materiały video czy zegarki damskie.

Wasze zegarki w naszym serwisie – hashtag #myCH24PL

Jesteśmy bardzo ciekawi, co nosicie na nadgarstkach. Mamy nadzieję, że podzielicie się zdjęciami swoich zegarków z nami oraz pozostałymi czytelnikami. Już wkrótce w naszym serwisie znajdziecie specjalną zakładkę, w której będziemy publikowali Wasze czasomierze. Wystarczy, że umieszczając zdjęcia na Instagramie użyjecie hashtaga: #myCH24PL i oznaczycie nasz profil @ch24pl. Zakładka zostanie utworzona w ciągu najbliższych miesięcy, ale zdjęcia na Instagramie możecie zamieszczać już dzisiaj. Autorów tych, które zdobędą największą popularność będziemy nagradzać.

A tymczasem na dole strony, zaraz nad stopką, znajdziecie aktualizowany regularnie strumień zdjęć z naszego oficjalnego profilu na Instagramie – @ch24pl.


Zapraszamy do oglądania i czytania CH24.pl w nowej odsłonie. Czekamy również na Wasze opinie i sugestie. Zegarki to nasza pasja i mamy nadzieję, że nadal będziecie towarzyszyć nam w ciągłym odkrywaniu ich wyjątkowego charakteru.