Agnieszka Radwańska światową ambasadorką Rado

Marka Rado ogłosiła właśnie, że z dniem 1 stycznia 2014 w życie weszła trzyletnia umowa, na mocy której szwajcarski producent zegarków został oficjalnym partnerem Agnieszki Radwańskiej – gwiazdy tenisa ziemnego, zajmującej obecnie piątą pozycję w światowym rankingu WTA.

Dzięki temu posunięciu Rado chce umocnić swoje zaangażowanie w świat tenisa – sportu, który uprawiają miliony ludzi. Tenisowi ambasadorzy marki to również Andy Murray (rakieta nr.4 rankingu ATP, ostatni triumfator legendarnego Wimbledonu) i Niemka Julia Görges.

Na nadgarstku Radwańskiej będzie można od teraz zobaczyć model Rado HyperChrome Automatic Chronograph w białej, ceramicznej kopercie. Warto tez przypomnieć, że nasza rodaczka była już ambasadorką marki zegarkowej – współpracowała z Longines.

Agnieszka Radwańska ambasadorem Rado
Agnieszka Radwańska ambasadorem Rado

Dyrektor wykonawczy Rado, Matthias Breschan skomentował:
„Jesteśmy zachwyceni faktem, że możemy powitać Agę w rodzinie Rado. Z jej naturalnym darem, talentem i oddaniem dla sportu, doskonale pasuje do Rado. To fantastyczne, że w 2014 roku będzie nosiła zegarek Rado HyperChrome.”

Agnieszka Radwańska dodała:
„Widziałam oddanie Rado dla tenisa w ciągu ostatnich dwóch lat i jestem naprawdę szczęśliwa, że będę ambasadorką tej marki. Ich zegarki są świetne, lekkie i wygodne w noszeniu. Są dla mnie idealne. Poza tym to wspaniałe mieć wsparcie tak dobrze znanej marki zegarków.”