Zegary i zegarki Jaeger-LeCoultre z 8-letnią gwarancją

Manufaktura Jaeger-LeCoultre uruchamia nową, cyfrową platformę, dzięki której właściciele produkowanych w Le Sentier zegarów i zegarków otrzymają między innymi wydłużoną do 8 lat gwarancję.

W ostatnim czasie najpierw Rolex, a potem Omega i Ball zaproponowały swoim klientom ponadstandardową, 5-letnią ochronę gwarancyjną. Teraz do grona tego dołącza Jaeger-LeCoultre. Szwajcarska manufaktura postanowiła pójść jednak o krok dalej i – począwszy 15 maja 2019 – osobom, które zarejestrują swój zegarek na specjalnej stronie – tzw. Jaeger‑LeCoultre Care Program – zaoferuje aż 8 lat gwarancji. Co ważne, program obejmie czasomierze będące aktualnie objęte standardową gwarancją JLC np. zakupione rok temu Reverso.

Jaeger‑LeCoultre Care Program
Jaeger‑LeCoultre Care Program

Wspomniana platforma została przetłumaczona na 12 języków (angielski, francuski, niemiecki, portugalski, hiszpański, włoski, arabski, rosyjski, tradycyjny i uproszczony chiński, japoński i koreański), a rejestracja umożliwi dostęp do usług dodatkowych jak np. bezpłatne sprawdzenie poprawności działania zegarka w butikach, czy narzędzi pomocnych przy jego personalizacji. Na stronach Jaeger‑LeCoultre Care Program znajdą się również porady dotyczące dbania o sam czasomierz oraz informacje o historii modelu i jego funkcjach wraz ze specyfikacją techniczną.

Zegary i zegarki Jaeger-LeCoultre z 8-letnią gwarancją
Zegary i zegarki Jaeger-LeCoultre z 8-letnią gwarancją

Przypominamy, że do tej pory standardowa gwarancja dla zegarków Jaeger-LeCoultre wynosiła 2 lata, a dla zegarów Atmos – 3 lata. Mamy nadzieję, że wkrótce na podobny ruch tj. znaczące wydłużenie gwarancji, zdecydują się kolejni producenci.