Weź udział w konkursie i wygraj zegarek Longines [wyniki]

Zgodnie z zapowiedzią, tuż przed finałami tenisowego turnieju French Open nadszedł czas na ogłoszenie zwycięzcy konkursu CH24.PL. Bardzo dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia. Otrzymaliśmy ich naprawdę mnóstwo. Większość zawierała nie tylko prawidłowe odpowiedzi, ale równie ciekawe i – mamy nadzieję inspirujące dla marki Longines – dedykacje limitowanego czasomierza.


Przypominamy, że aby wziąć udział w naszej zabawie należało odpowiedzieć na cztery pytania.

Pytanie 1: Od czego swoją nazwę wzięła marka Longines?

Odpowiedź: Od nazw parcel znajdujących się na południe od Saint-Imier, w miejscu zwanym przez mieszkańców „les longines”, czyli długie łąki.

Pytanie 2: Gdzie – w finale turnieju Longines Future Tennis Aces w Paryżu – udało się najwyżej dojść osobie reprezentującej Polskę?

Odpowiedź: Do półfinału (Maja Chwalińska).

Pytanie 3: Ile zegarków Longines zostało łącznie nagrodzonych tytułem „Zegarek Roku CH24.PL” (we wszystkich edycjach konkursu)?

Odpowiedź: Dwa: Heritage 1935 (w roku 2014) oraz Heritage Diver 1967 (w roku 2015).

Longines Conquest 1/100th Roland Garros
Longines Conquest 1/100th Roland Garros

Czwarte pytanie to był prawdziwy test Waszej wyobraźni i jednocześnie ranking najznakomitszych osobowości polskiej historii, kultury i sportu. Spośród wszystkich przesłanych odpowiedzi redakcja CH24.PL wytypowała 30 najciekawszych, z których przedstawiciele marki Longines wybrali jedną zwycięską, należącą do Blanki Sołtys. Warto podkreślić, że jest to pierwsza kobieta-zwyciężczyni w konkursie zegarkowym w CH24.PL. Jako nagrodę otrzymuje model Longines Conquest 1/100th Roland Garros.

Longines Conquest 1/100th Roland Garros
Longines Conquest 1/100th Roland Garros

Pani Blanka napisała:

Zegarek zadedykowałabym wspaniałej, choć młodej ikonie polskiego himalaizmu, Kindze Baranowskiej. Ta piękna i mądra kobieta od lat zaraża pasją miłości do pokonywania własnych ograniczeń tysiące młodych Polaków. Nie tylko śliczna ale i rozważna, z odpowiedzialnością opowiada o swoich podróżach w góry, nigdy nie dając się ponieść ślepemu losowi czy impulsowi. Zegarek dla niej byłby praktyczny, bo wodoszczelny, wytrzymały na zmiany ciśnienia (zdobyła dziewięć ośmiotysięczników), odporny na zarysowania, pozwalający planować podróż w nieznane i pokonywać własne ograniczenia podczas treningów (stoper). Ważne, aby miał w swoim sportowym charakterze element kobiecej przewrotności i elegancji. Kinga bowiem, zawsze kiedy pojawia się w mediach, wygląda zniewalająco, choć z pazurem. Ktoś, kto w życiu nie ustaje ani na moment, będzie najlepszym ambasadorem Longines.

Blanka Sołtys - zwyciężczyni konkursu
Blanka Sołtys – zwyciężczyni konkursu

Cieszymy się, że czasomierze stają się również ciekawym tematem dla Pań. Laureatce gratulujemy, a pozostałych uczestników zachęcamy do częstego odwiedzania naszego portalu i obserwowania profilów CH24.PL na Facebooku i Instagramie. Już wkrótce poinformujemy Was o nowym konkursie.


Przypominamy, że w naszej zabawie zaproponowaliśmy Wam należący do sportowej linii zegarków Longines model Conquest 1/100th Roland Garros przygotowany z myślą o wielkoszlemowym turnieju French Open. Wykonany ze stali zegarek jest wodoodporny do 300m. Posiada motylkowe zapięcie oraz odporne na zarysowanie szkło szafirowe z powłoką antyrefleksyjną.

Aby stać się jego właścicielem wystarczyło odwiedzić dedykowaną konkursowi stronę i prawidłowo odpowiedzieć na przygotowane pytania.