SIHH 2017 Live na CH24.PL, Facebooku i Instagramie

Już 16 stycznia rusza Salon International de la Haute Horlogerie. W 2017 roku genewskie targi będą jeszcze większe niż dotychczas, otwarte dla publiczności i jak zwykle obfite w nowości. Relację live prosto z Palexpo znajdziecie na ch24.pl.

Przedpremierowa gorączka SIHH trwa już od dobrych kilu tygodni. Marki umiejętnie i z dużą powściągliwością dozują kolejne nowinki, jakie cały zegarkowy świat zobaczy premierowo 16 stycznia. Wtedy to otwarte zostaną hale Palexpo, tradycyjne miejsce organizacji SIHH. Obok marcowych targów Baselworld to największa branżowa impreza w kalendarzu i pierwszy wyznacznik tego, z czym będziemy się stykać zegarkowo przez (co najmniej) najbliższych 12 miesięcy. O „nowym” SIHH, z powiększoną (kolejny raz) liczbą wystawców i otwarciem na prywatnych gości, pisaliśmy już TUTAJ.

By ułatwić Wam śledzenie wszystkiego, co dzieje się w Genewie w jednym miejscu, w pasku menu umieściliśmy specjalny, czerwony przycisk SIHH 2017. Jego kliknięcie przeniesie was do strony ze wszystkimi nowościami, oznaczonymi kategorią „SIHH 2017”.

Śledzić nas możecie także w mediach społecznościowych. Konto CH24.PL na Facebooku znajdziecie TUTAJ, a oficjalny profil na Instagramie TUTAJ. Na obu nie zabraknie zdjęć zza kulis, „wristshotów” nowości i krótkich relacji video.

Przypominamy też o mobilnej, zoptymalizowanej wersji CH24.PL na smartfony z systemem iOS i Android. Znajdziecie nas pod adresem ch24.pl.

CH24.PL mobilnie
CH24.PL mobilnie