Justin Rose ambasadorem marki Maurice Lacroix

Brytyjska gwiazda golfa, jeden z najlepszych zawodników tej dyscypliny sportu w Europie, Justin Rose, został ambasadorem i partnerem szwajcarskiej manufaktury Maurice Lacroix.

Oficjalna umowa pomiędzy obiema stronami, którą podpisano 15 maja w Zurychu, obowiązywać ma przez 3 lata, z opcją przedłużenia na kolejne 2.

„Nie mogliśmy marzyć o lepszym ambasadorze naszej marki. Tworzymy zegarki dla ludzi pewnych Siebie, przekonanych o własnej wartości. Dla osobowości wyróżniających się z tłumu, autentycznych, poszukujących w życiu czegoś więcej. Justin Rose pasuje do tego profilu idealnie. Ze swoją wrodzoną charyzmą i uprzejmością brytyjski golfista perfekcyjnie harmonizuje z filozofią Maurice Lacroix. Autentyczność nie jest dla nas reklamowym sloganem, a raczej stanem umysłu. Naszym podstawowym pragnieniem jest tworzenie produktu autentycznego i prawdziwego, którego wartości nie determinuje jedynie jego powierzchowność” – powiedział CEO firmy Martin Bachmann.

foto: mauricelacroix.ch
foto: mauricelacroix.ch

Urodzony 30 lipca 1980 roku Justin Rose dodał – „Osobiście jestem zainteresowany najwyższą jakością, ponieważ chce czerpać z otaczających mnie rzeczy przez długi czas i jednocześnie polegać na nich bez obaw. Z mojego punktu widzenia design jest dokładnie tak samo ważny jak funkcjonalność. Ostentacyjność i przepych nie pasują do mojego stylu”.

Justin Rose przebojem wdarł się do golfowej czołówki już wieku 17 lat, biorąc udział w British Open w Royal Birkdale. Do dnia dzisiejszego jest uznawany za jednego z najbardziej konsekwentnych graczy w stawce profesjonalistów. W 2007 roku wygrał European Tour Order of Merit, osiągnął 6, najwyższe w karierze miejsce w światowym rankingu, i zwyciężył w turnieju Volvo Masters w Valderama. W zeszłym roku po raz pierwszy wziął udział w European Ryder Cup zdobywając wyróżnienie dla najlepszego debiutanta imprezy.

źródło: mauricelacroix.com
tłumaczenie i opracowanie: Łukasz Doskocz