Jose Mourinho ambasadorem Hublot

Do pokaźnej listy sportowych gwiazd-ambasadorów Hublot dołączyło właśnie kolejne wielkie nazwisko, tym razem ze świata piłki nożnej.

Ciężko dzisiaj zliczyć i spisać wszystkie nazwiska sportowców, artystów i celebrytów pełniących rolę ambasadorów genewskiej manufaktury Hublot. Choć takie działanie marki niektórych mierzi, Hublot pod wodzą Jean-Claude Bivera (prezesa marki) i Ricardo Guadalupe (CEO) ma bardzo sprecyzowaną politykę marketingową, która na całe szczęście poparta jest coraz lepszym poziomem zegarmistrzostwa. Lista ambasadorów manufaktury ulokowanej w Nyonie pod Genewą jest imponująca, zresztą jeśli śledzicie nasze artykuły, o wielu z nich mogliście już przeczytać (szukajcie TUTAJ). Do grona tych związanych ze światem sportu, a konkretnie piłki nożnej, dołączył właśnie jeden z najwybitniejszych i z pewnością najbardziej kontrowersyjnych trenerów w historii – Jose Murinho.

Jose Mourinho
Jose Mourinho
od lewej: Jose Mourinho i Ricardo Guadalupe
od lewej: Jose Mourinho i Ricardo Guadalupe

„The Special One” – bo m.in. tak popularnie nazywa się Portugalczyka – mimo, że ma dopiero 51 lat, jest już bardzo utytułowanym trenerem, zwycięzcą Ligi Mistrzów z FC Porto i Interem Mediolan. Obecny szkoleniowiec Chelsea Londyn prywatnie (o czym można przekonać się przeglądając zdjęcia z różnych meczów z jego udziałem) jest miłośnikiem zegarków, a jeszcze nie tak dawno był blisko związany z manufakturą Franck Muller. Na jego nadgarstku można było także wypatrzyć zegarki Richard Mille oraz Hublot – i to właśnie z tą ostatnią firmą Murinho związał się właśnie oficjalnie. Partnerstwo ogłoszono przy okazji wizyty „The Special One” w manufakturze w Nyonie, a limitowany, dedykowany zegarek Hublot z całą pewnością jest tylko kwestią czasu. Tym samym niepokorny, ekspresyjny i nietuzinkowy Jose Murinho stanął obok takich „piłkarskich” gwiazd jak Diego Maradona czy Pele, który też nie tak dawno temu został ambasadorem marki.

od lewej: Jean-Claude Biver, Jose Mourinho i Ricardo Guadalupe
od lewej: Jean-Claude Biver, Jose Mourinho i Ricardo Guadalupe