Hublot Loves Football

Brazylijski mundial wkroczył właśnie w decydującą fazę rozgrywek, a jeden z jego oficjalnych partnerów – manufaktura Hublot – przygotował z okazji Mistrzostw specjalną kampanię marketingową.

Zazwyczaj nie zajmujemy się na naszym portalu marketingiem. Owszem – reklama dźwignią handlu – problem w tym, że nawet w zegarkowym świecie jest ona zazwyczaj nudna i wtórna. Rzadkie przypadki naprawdę ciekawych popisów specjalistów staramy się jednak pokazywać. Tak właśnie będzie teraz, przy okazji partnerstwa Hublota i największej sportowej imprezy globu – piłkarskich Mistrzostw Świata Brazylia 2014.

Hublot jest, jak już doskonale wiecie, jedną z najaktywniejszych marketingowo i PR-owo marek zegarkowych na rynku. Jednym z wielu pól owego marketingu jest piłka nożna – bezsprzecznie najpopularniejszy sport na świecie. Piłkarskich partnerów i ambasadorów marki jest wielu, a teraz, dzięki fotografiom Freda Merza, możecie zobaczyć ich wszystkich. Każdemu specjalnemu zdjęciu towarzyszy piłka pomalowana przez brazylijskiego artystę Romero Britto.

Romero Britto i piłki Hublot
Romero Britto i piłki Hublot

A na fotografiach m.in. Pele, prezydent FIFA Sepp Blatter, ulubiony sędzia polskich kibiców Howard Webb, Kolumbijczyk Radamel Falcao, Szwajcar Xherden Shaqiri, ekipy Paris Saint-Germain, Bayernu Monachium, Juventusu Turyn i Guangzhou Evergrande oraz szkoleniowcy – Portugalczycy Luiz Felipe Scolari i Jose Mourinho, Włoch Marcello Lippi i Anglik Roy Hodgson.

Zapraszamy do galerii i przed telewizory. Co prawda naszych nie ma, ale też jest fajnie.