Druga część filmu „Kingsman” z TAG Heuerem

W kontynuacji kinowego hitu Kingsman, opowiadającego o przygodach brytyjskich, tajnych agentów, nadgarstkom bohaterów towarzyszyć będą zegarki TAG Heuer.

TAG Heuer & Kingsman
TAG Heuer & Kingsman

Jeśli lubicie kino akcji, brytyjskie poczucie humoru i elegancję, to z pewnością w 2015 roku widzieliście obraz wyreżyserowany przez Matthew Vaughna – Kingsman. Film opowiadał o niezależnej, międzynarodowej organizacji, której celem jest zapewnienie światu bezpieczeństwa, przy jednoczesnym zachowaniu dyskrecji. Ale to nie wszystko. W tle przewijała się słynna, londyńska Savile Row, a nieodłącznymi atrybutami jednego z głównych bohaterów (w tej roli Colin Firth) były skrojony na miarę garnitur oraz zegarek. Ten ostatni – o czym pisaliśmy już TUTAJ – przygotowała specjalnie na tę okazję brytyjska firma Bremont.

Kingsman
Kingsman

W drugiej części opowieści o superszpiegach – której debiut na wielkim ekranie zapowiedziano na wrzesień 2017 – na nadgarstkach Kingsmanów zobaczymy czasomierze TAG Heuer. Informacja prasowa mówi o modelu Connected oraz legendardnym Monaco Calibre 11.

TAG Heuer & Kingsman
TAG Heuer & Kingsman

Do obsady Kingsman: The Golden Circle – prócz znanych z pierwszej części aktorów jak Colin Firth, Taron Egerton i Mark Strong – dołączą Julianne Moore, Halle Berry, Pedro Pascal, Channing Tatum oraz Jeff Bridges.