CORUM na iPada

Manufaktura CORUM jest kolejną szwajcarską marką prezentująca swoje oblicze w elektronicznym wydaniu na iPada. Aplikacja zawiera wszystkie podstawowe elementy informacji o firmie oprawione w multimedialną otoczkę.

Produkowany przez Apple tablet iPad okazał się dla branży zegarmistrzowskiej wymarzonym wręcz narzędziem marketingowym. Ciężko policzyć marki, które wypuściły do tej pory dedykowane urządzeniu (lub jego telefonicznemu bratu – iPhone’owi) aplikacje, rozwijające o interaktywne możliwości standardowy zestaw informacji ze strony internetowej. Do tego szeregu mniejszych i większych firm tworzących zegarki dołączyła właśnie manufaktura z La Chaux de Fonds – CORUM.

 

Dostępna bezpłatnie aplikacja marki to szereg rozbudowanych i wzbogaconych o interaktywne opcje pozycji na czele z kolekcją, wyszukiwarką dystrybutorów, aktualnościami i nowościami, bazą filmów i linkowaniem z profilem CORUM an Facebooku. Dodatki to m.in. gra „Flag Game”. Zadaniem gracza jest poukładanie prawidłowym szyku flag sygnałowych na tarczy modelu Admiral’s Cup. Nagrodą dla najszybszego będzie dwuosobowy wyjazd na jedną z imprez cyklu Admiral’s Cup World Series.

Aplikacja do pobrania TUTAJ.

Źródło: CORUM
Opracowanie: Łukasz Doskocz