Baselworld 2017 live na CH24.PL, Facebooku i Instagramie

Już w środę, 22 marca, rusza kolejna edycja największej branżowej imprezy roku – Baselworld. Nasza relacja prosto z wystawowych hal na CH24.PL.

Zgodnie z tradycją, mniej więcej 2 miesiące po genewskim SIHH niemal cała zegarkowa branża uda się gremialnie do Bazylei, gdzie pokazane zostaną nowości przygotowane na 2017 rok. Dla nas to już ósme targi Baselworld i jednocześnie najintensywniejszy tydzień w zegarkowym kalendarzu. Po powiększonym oraz zaskakująco spokojnym (i równie zaskakująco udanym) SIHH-u, Bazyla przyniesie nie mniej ciekawych i zapewne często zaskakujących zmian. Niestety zniknął tak lubiany przez wszystkich „Palace”, nieformalna siedziba marek niezależnych, przeniesiona od tego roku do Hall 1, na poziom 2. Z targów wycofało się również – z wielu różnych powodów – kilkanaście marek. Pozostali na szczęście najwięksi i najważniejsi – cała Swatch Group, Rolex, Patek Philippe i marki należące do LVMH.

Odwiedzimy ich wszystkich, a relację live będziecie mogli śledzić na CH24.PL. Podobnie jak przy okazji SIHH, w górnym menu strony znajdziecie czerwony przycisk „BW 2017”, który zabierze was bezpośrednio do wszystkich treści związanych z tegorocznymi targami.

Koniecznie zaglądajcie także na nasz oficjalny profil Facebookowy, a także na Instagrama, na którym będziecie mogli oglądać na bieżąco relacje video i zdjęcia w zakładce „Stories”.

Przypominamy też o mobilnej, zoptymalizowanej wersji CH24.PL na smartfony z systemem iOS i Android. Znajdziecie nas pod adresem ch24.pl.

CH24.PL mobilnie
CH24.PL mobilnie

Więcej o Baselworld, pełną listę wystawców oraz ceny biletów (impreza jest otwarta dla publiczności) znajdziecie na oficjalnej stronie TUTAJ.