SIHH 2018 LIVE na CH24.PL

Tradycyjnie już zegarkowy nowy rok przywitamy i rozpoczniemy w Genewie, na 28. Salon International de la Haute Horlogerie. Relacja prosto z SIHH już od 14 stycznia.

Dla każdego zegarkomaniaka to już tradycja, że kolejne 12 kalendarzowych miesięcy rozpoczyna się genewskim SIHH, organizowanym przez grupę Richemont i Foundation de la Haute Horlogerie. Tegoroczna, 28. edycja targów SIHH będzie jeszcze większa od dotychczasowych i po raz drugi zostanie otwarta (częściowo) dla publiczności.

W dniach 15-19 stycznia w genewskim PalExpo swoje nowości zaprezentuje rekordowa liczba 35 zegarkowych manufaktur, od gigantów z portfolio Richemont i nowych wystawców pokroju Hermesa, po niezależnych kalibru braci Grönefeld, Kari Voutilainena, MB&F, Laurenta Ferriera i F.P. Journe’a. Ostatni dzień imprezy – piątek, 19 stycznia – będzie otwarty dla publiczności. Rejestracji i zakupu biletów można dokonać TUTAJ.

CH24.PL mobilnie
CH24.PL mobilnie

Już dziś zapraszamy Was do śledzenia naszej relacji prosto z Genewy. W górnym menu strony głównej CH24.PL znajdziecie specjalną zakładkę „SIHH 2018„, w której w jednym miejscu zebrane będą wszystkie artykuły związane z tegoroczną edycją targów. Odpowiedni link widnieje także w wersji mobilnej. Relacje „Live”, na czele z pierwszymi zdjęciami, filmami i naszymi wrażeniami pojawią się również na Facebooku i Instagramie. Szczególnej uwadze polecamy nasze „Insta Stories” prosto zza kulis SIHH… będzie się działo.

CH24.PL na Instagramie

A jeśli wybieracie się do Genewy – dajcie znać, bardzo chętnie się z Wami zobaczymy.