Piaget Polo FortyFive dla drużyny księcia Harrego
Nowym etapem sezonu gry w polo i towarzyskim wydarzeniem tego lata, był drugi Manhattan Polo Classic Cup Veuve Clicquot, który pozwolił drużynie księcia Harrego i wielkiemu graczowi w polo, Nacho Figueras, wygrać zwycięski tytuł i zegarek Piaget Polo FortyFive.
Larry Boland, dyrektor marki w USA, przekazał zwycięzcom, zespołowi Sentebale, najnowszy model prestiżowej szwajcarskiej manufaktury zegarków, Piaget Polo FortyFive Automatique. Ten wykonany z tytanu czasomierz charakteryzuje zarazem niezwykła elegancja, jak i sportowy charakter.
Piaget, oficjalny chronometrażysta gry, był dumny ze wsparcia swoich przyjaciół Sentebale i ponownie wykazał się wielkim zaangażowaniem w organizację zawodów w polo. „Jesteśmy bardzo zadowoleni, że uczestniczyliśmy w organizowaniu wielkich zawodów w polo i mamy nadzieję na przyszłą współpracę, wraz z nowym modelem Piaget Polo FortyFive„, powiedział Larry Boland.
Charakterystyka zegarka Piaget Polo FortyFive Automatique (nr ref. G0A34011)
Zegarek Piaget Polo FortyFive Automatique wyróżnia dynamiczny i sportowy design. Wymiar średnicy koperty 45mm, nawiązuje do średniego czasu gry w polo, który wynosi 45 minut.
- mechanizm: mechaniczny z automatycznym naciągiem, kaliber Piaget 800P, średnica 12’’’ (26,80 mm), wysokość mechanizmu 4 mm
- częstotliwość chodu 21.600 A/h / 3Hz (balans na śrubę)
- 72-godzinna rezerwa chodu (podwójny bębenek)
- wskazania: godzin, minut, sekund, daty
- duża wskazówka sekundowa w kolorze czerwonym
- datownik na godzinie 6
- koperta: z tytanu Grade 5, średnica 45 mm
- ilość kamieni: 25
- koronka: przykręcana, z tytanu i kauczuku
- dekiel: z szafirowego szkła, pozwalający podziwiać mechanizm
- tarcza: czarna, świecące cyfry arabskie i indeksy godzinowe
- wodoszczelność: 100 m
- bransoleta: z kauczuku ze stalowymi wkładkami. Bezpieczne stalowe zapięcie, z pozycją lato/zima.
Piaget Polo FortyFive Automatique (nr ref. G0A34011), jest jednym z czterech modeli zegarka Piaget Polo FortyFive, które zostały wylansowane w 2009 roku.
Tłumaczenie: Magdalena Kossakowska