H.Moser & Cie. Swiss Icons Watch

H.Moser & Cie. Swiss Icons Watch – zegarkowy hołd z przymrużeniem oka [video, dostępność, cena]

Wysmakowanych żartów jest w branży zegarkowej jak na lekarstwo, ale Moser pod wodzą Edouarda Meylana już nie raz udowadniał, że świetnie opanował tę sztukę. Swiss Icons Watch jest jak żartobliwy hołd prawdziwej esencji zegarmistrzostwa.

Czytaj dalej „H.Moser & Cie. Swiss Icons Watch – zegarkowy hołd z przymrużeniem oka [video, dostępność, cena]”

Carl F. Bucherer Patravi ScubaTec Manta Trust

Carl F. Bucherer Patravi ScubaTec Manta Trust w akcji

Rzadko zdarza się testować mechaniczne divery podczas faktycznego nurkowania. Tym bardziej w otoczeniu turkusowej wody, dzikiej przyrody i prawdziwej, oceanicznej wyprawy naukowej. Dzięki marce Carl F. Bucherer oraz fundacji Manta Trust udało nam się przeżyć jedno i drugie. Na własne oczy obserwowaliśmy życie i zwyczaje zagrożonego gatunku mant w towarzystwie limitowanej wersji zegarka Patravi ScubaTec.

Czytaj dalej „Carl F. Bucherer Patravi ScubaTec Manta Trust w akcji”

Vacheron Constantin Les Cabinotiers Celestia Astronomical Grand Complication 3600

Vacheron Constantin Les Cabinotiers Celestia Astronomical Grand Complication 3600 – SIHH 2017 [zdjęcia live, video, cena]

Vacheron Constantin, jakby zupełnie nie zrażony sytuacją zegarkowej branży, zaprezentował w Genewie aż dwie nowości z wielkimi komplikacjami. Celestia ma pokaźny zestaw komplikacji astronomicznych.

Czytaj dalej „Vacheron Constantin Les Cabinotiers Celestia Astronomical Grand Complication 3600 – SIHH 2017 [zdjęcia live, video, cena]”