Tissot T-Wave

Miękkie, opływowe linie i proste formy – kolekcja T-Wave liczy już kilkadziesiąt modeli, a wciąż dochodzą nowe. Na lato projektanci z firmy Tissot proponują zabawę w ciepło-zimno, czyli jedną wersję w ciepłym odcieniu różowego złota i drugą w zimnej stali.

Zegarki z serii T-Wave mają charakterystyczną, okrągłą kopertę z wyobloną koronką oraz minimalistyczną tarczę zrobioną z masy perłowej i ozdobioną oryginalnymi detalami – ażurowymi wskazówkami oraz pojedynczym indeksem w kształcie kropli na godzinie 12. Te elementy powtarzają się też w dwóch tegorocznych nowościach.

Tissot T-Wave
Tissot T-Wave

Pierwszą z nich jest wersja biżuteryjna, utrzymana w ciepłym kolorze różowego złota (stal pokryta powłoką PVD). Wygląda dekoracyjnie dzięki oryginalnym falom przecinającym tarczę (dwie fale są wysadzane brylantami różnej wielkości).

Druga wersja, w stalowej kopercie (średnica 30 mm) ma bardziej neutralny charakter, ale równie dobrze sprawdzi się w wieczorowej stylizacji. Te dwie propozycje to oczywiście nie wszystko. W kolekcji T-Wave są dostępne różne modele: przyszła właścicielka może wybrać skórzany pasek zamiast bransolety lub tarczę w innym kolorze (np. czarnym).

Jednak wszystkie wersje mają jedną cechę wspólną – kojarzą się z kobiecą delikatnością.