TAG Heuer Link – Bella Hadid

Jako twarz marek Maybelline i Tommy Hilfiger znana jest przede wszystkim wśród millenialsów. W 2017 r. została też ambasadorką marki TAG Heuer i już doczekała się specjalnej edycji modelu Link. Oto Link – Bella Hadid.

Bella Hadid to druga modelka, po Carze Delevingne, z którą współpracuje marka TAG Heuer. Jest młodszą siostrą znanej modelki Gigi Hadid, a magazyn „Forbes” uznał ją za jedną z najlepiej zarabiających modelek (w ciągu roku zarobiła 9 mln. USD). Poza tym jej konto na Instagramie regularnie śledzi ponad 10 mln. obserwatorów. Tę popularność Belli Hadid wśród millenialsów chce wykorzystać TAG Heuer poświęcając modelce m.in. specjalną wersję zegarka Link.

Link to najbardziej kobiecy z zegarków tej marki, a w wariancie Link – Bella Hadid jest opakowany w niewielką kopertę o średnicy 32 mm, zrobioną z matowoczarnej ceramiki. Pierścień, także zrobiony z czarnej ceramiki, jest wysadzany 48 brylantami (0,67 kr). Brylanty (0,11 kr) znalazły się też na tarczy (powstała z mieniącej się, czarnej macicy perłowej), gdzie pełnią funkcję dwunastu indeksów godzinowych. Wszystkie wskazania są bardzo czytelne nie tylko dzięki błyszczącym brylantom, lecz także dzięki powłoce antyrefleksyjnej, którą jest pokryte szafirowe szkło znajdujące się nad tarczą.

TAG Heuer Link - Bella Hadid
TAG Heuer Link – Bella Hadid

Za wskazania: godzin, minut, sekund oraz datownika odpowiada kwarcowy mechanizm. Mimo biżuteryjnego wyglądu, Link – Bella Hadid ma cechy sportowego zegarka, w tym m.in. wodoszczelność do 100 m i odporną na zarysowania bransoletę, która podobnie jak koperta jest zrobiona z matowoczarnej ceramiki. Ogniwa bransolety, w kształcie litery S (charakterystycznym dla serii Link), są tak wyprofilowane, aby delikatnie układały się na przegubie. Zegarek niewiele różniłby się od jednej z seryjnych wersji modelu Link, gdyby nie wygrawerowane elementy na deklu: podpis Belli Hadid oraz indywidualny numer (Link – Bella Hadid powstał w limitowanej serii 500 egzemplarzy).

TAG Heuer Link - Bella Hadid
TAG Heuer Link – Bella Hadid